Czasem coś usłyszę, czasem sobie coś pomyślę, czasem coś z tego tu zdążę zapisać - a czasem nawet zadbam o pełną poprawność pisowni...
Blog > Komentarze do wpisu

Piątka na piąty Blog Day (2009)

Jak wiadomo, taka nowa świecka tradycja jest, aby na ostatni dzień sierpnia podzielić się z bliźnimi jakowymiś linkami do interesujących, wartych polecenia blogów. Dbajmy o tradycje, tak szybko znikają:) a więc proszę:

1. Numb3rs blog - temu blogowi poświęciłem króciuteńką notkę. Autor bloga analizuje od strony matematycznej kolejne odcinki mojego ulubionego serialu "Wzór". Chwilowo ma przerwę, bo i nowych odcinków nie ma. Znajdźcie mi podobny dla House'a:)

2. Bolid Blox - ciekawy, nawet jeśli nie dość często aktualizowany, blog o Formule 1.

3. Koszmary architektury - blog popularny i za każdym razem dostarczający uciechy, jeżeli się tylko pojawi nowa notka pt. czego to architekci głupiego nie wymyślą.

4. Blog nieznany - ta pozycja obejmuje wszystkie ciekawe blogi, na które zdarzyło mi się trafić, a których w tej chwili nie umiem sobie przypomnieć:)

5. Blogi stale polecane - czyli wszystkie te, które są zalinkowane w dziale "Zakładki" (czyli jak mówią uczeni w języku internetowym: na blogrolce)

Disclaimer: autorzy zalinkowanych blogów nie zostali powiadomieni. Reklamacje w tej sprawie rozpatruje zespół prawny Pirate Bay.

Miłego blogowania!

 

poniedziałek, 31 sierpnia 2009, bartoszcze

Polecane wpisy

  • Koniec w jedenaste urodziny

    To było dokładnie jedenaście lat temu, tylko bladym świtem. Powiedziałem sobie "no dobra, spróbuję", poklikałem (mogłem mieć wcześniej zaklepane miejsce, nie pa

  • Smutno i dziwnie

    Agora ogłosiła, że 29 kwietnia 2019 roku Blox zostanie zamknięty. Zamknięty, czyli wtyczka do serwerów zostanie odłączona, i wszystko to, co pisałem (jak równie

  • Trzy nogi antykoncepcji

    Zapiski ... między innymi dlatego są kiepsko uczesane, że dla samego twórcy bywa zaskoczeniem, o czym mu się w danym momencie zachce napisać (potem uzasadnione

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
2009/09/02 11:10:14
Mnie "koszmary architektury" - i zresztą wiele innych podobnych blogów - wkurzają. Banda przemądrzalców, która nabija się z cudzych gustów i upodobań estetycznych, czyli robi coś, co wg mnie jest w najwyższym stopniu niekulturalne. A co gorsza, wierzy, że ma misję do spełnienia. Żadna inna grupa zawodowa nie cechuje się taką arogancją.
-
2009/09/02 21:47:44
Trochę przesadzasz. Na Koszmarach masz zarówno obiekty dyskusyjne, jak i ewidentne zonki i błędy (a sam nie czuję się ani trochę ekspertem od architektury). Czyżbym odczuwał echo sprawy kielichów?:)
-
2009/09/03 10:37:19
Ja się w ocenie architektów (i paru jeszcze innych grup) z Tobą generalnie zgadzam, ale radość (z różnych powodów) z tego, tego, czy tego była szczera i nie dawała powodu do wyrzutów sumienia.
-
2009/09/03 11:00:46
Taki cytacik z bliźniaczego tekstu: wyborcza.pl/1,76842,6978978.html

"Już dziś regał się odchudził, bo zamiast książek stoją w nim płyty CD i DVD".

Dla mnie to jest kwintesencja widzenia świata przez projektantów wnętrz ;).

-
2009/09/03 11:08:05
Projektant wnętrz to coś koło dizajnera i projektanta ogrodów się mieści. Ile kitu wciśnie, tyle jego.