Czasem coś usłyszę, czasem sobie coś pomyślę, czasem coś z tego tu zdążę zapisać - a czasem nawet zadbam o pełną poprawność pisowni...
Blog > Komentarze do wpisu

Czarność widzę

Donoszą media, że ostatecznie rozwiał się główny sekret i austriacka spółka będąca byłym właścicielem akcji Gieksy kupuje całość akcji Dyskobolii Polonii Warszawa, żeby grać w ekstraklasie jako KP Katowice cośtam cośtam. Jak nie chodzi o przepranie kasy to nie wiem o co chodzi, w dalszym ciągu, to jakieś austriackie gadanie. 

W każdym razie: w 2005 roku w czasie postdziurowiczowskim, zaczęliśmy grać w IV lidze (choć niewykluczona była i B-klasa). Jak skończy się kasa do wyprania, zapewne miejsce opchnie się dalej i dumnie powrócimy znów gdzieś w IV lidze.

Czekaliśmy na mistrza tyle lat, poczekamy jeszcze trochę, aż wrócimy do życia. I potem, wiadomo, jeszcze parę lat. Przeżyliśmy Dospel i Jędrucha, przeżyjemy i DyskoPolo.

PS Jakby ktoś wiedział, jak znaleźć w sieci fragment Czterech wesel i pogrzebu, ten kiedy przed własnym ślubem Charles dowiaduje się o rozwodzie Carrie, idzie w zakątek kościoła i klnie - uprzejmie poproszę, bo chętnie bym uzupełnił nim tę notkę .

poniedziałek, 16 lipca 2012, bartoszcze

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
2012/07/16 23:53:21
No przykre to wszystko. Szkoda GieKSy. Szkoda tych wszystkich wspomnień Ecika, Kucza, Widucha, Świerczewskich...
-
2012/07/17 00:02:54
Kto pamięta wykopanie Zidane'a z pucharów, w życiu nie kupi takiego szajsu.
-
2012/07/17 06:15:45
Gdyby to nie było takie smutne, to by to było wręcz zabawne.

W każdym razie ja mam ochotę na happening - wziąć szalik Dyskobolii i wybrać się na premierę ligową w Sosnowcu (?).
-
2012/07/17 13:13:02
A poważnie - jak to jest z waszego punktu widzenia? Przecież ludze Giekse hurtem znielubią - i trudno się dziwić. Nie planujecie jakiejś akcji, małej wojny? Bo domyślam się, że sytuacja dla was jest cholernie niewygodna - z jednej strony klub, a drugiej zaś - ten klub to nie ten klub. No więc jak to wygląda od środka?
Ps. Próbuje sobie wyobrazić to na przykłądzie Strugu przejmującego od Cupiała WIsłę i wychodzi mi na to,że pewnie z ciekawości przyszedłbym obejrzec pierwsze dwa mecze, a otem olałbym i nie zaszczycałbym obecnością stadionu na cichej. No, chyba że by jakaś Barcelona przyjechała na puchary.
-
2012/07/17 13:41:56
Ja naprawdę nie siedzę w katowickim ruchu kibicowskim, ale nie wydaje mi się, żeby ktokolwiek w tym mieście uważał ten nowotwór za prawdziwą Gieksę (pozdrowienia dla kibiców Polonii). Dlatego mam szczerą ochotę na happening, o którym pisałem. Raz, żeby potem im nie nabijać kabzy.
-
2012/07/17 14:46:57
Przynajmniej dwa mistrzostwa pojechały na Śląsk
zeszlami.pl/pokaz/443/gks-katowice.html
-
2012/07/17 15:34:52
@scv
Ja tam kibicem już jestem letnim, ale produktu kupionego w markecie nie zaakceptuję.

@ulanbator
Kiepsko u ciebie z liczeniem.