Czasem coś usłyszę, czasem sobie coś pomyślę, czasem coś z tego tu zdążę zapisać - a czasem nawet zadbam o pełną poprawność pisowni...
Blog > Komentarze do wpisu

Tu zajdzie zmiana

Nic wielkiego, ot małe sięgnięcie po grzebyk. Zdarzało mi się nieraz w przeszłości zastanawiać, czy eklektyzm tego bloga nie jest zbyt wielki, czy nie podzielić jego treści na osobne blogi, w tym wydzielając wszystko, co chce mi się napisać o sporcie (tak blisko jedna trzecia produkcji, wliczając notki o F1). Z różnych względów, pomysł się nie ziścił. Kiedy jednak zwrócił się do mnie sam Pavel Czado z propozycją, żebym pisał odtąd w ramach projektu śląsk.sport.pl, to było to jak reinkarnacja. No i cóż - od tej pory ci, którzy zaglądali tu dla sportu, są zapraszani w nowe miejsce (linka wrzucę, jak będzie wszystko gotowe, zresztą na pewno umieszczę go też w bocznej kolumnie), a ci którzy tu zaglądali dla wszystkiego poza sportem, odetchną z ulgą:-)

Wyjaśniając na przyszłość: notki w kategorii F1 będą się pojawiały jak dawniej (czyli od czasu do czasu), równolegle na starym i na nowym. Inne notki o sporcie.. też mogę czasem zamieszczać, ale wyłączana będzie możliwość ich komentowania. Może będę wrzucał zajawki notek, jak mi się będzie chciało. Starych notek oczywiście nie kasuję. 

Innych zmian na razie nie przewiduję.

niedziela, 26 sierpnia 2012, bartoszcze

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu: