Czasem coś usłyszę, czasem sobie coś pomyślę, czasem coś z tego tu zdążę zapisać - a czasem nawet zadbam o pełną poprawność pisowni...
Blog > Komentarze do wpisu

Nienawidzę mamy Madzi

Nienawidzę mamy Madzi. I rodziców tego dziecka z Cieszyna. I rodziców Szymona z Będzina (jeśli to nie ten sam co w poprzednim zdaniu). I tych rodziców od beczek, chyba z Łodzi, albo spod Łodzi, a może zupełnie skąd indziej. I tej doradcy z ministerstwa, co to odsiedziała i się nie przyznała, a od wczoraj jest nieszczęsnym tematem numer jeden. 

Nienawidzę was wszystkich nie z powodu odrazy do tego, co zrobiliście (nieważne czy zrobiliście lub dlaczego zrobiliście). Nienawidzę was nie z powodu współczucia dla waszych ofiar, ich cierpienia czy utraconych szans. Nienawidzę was z powodu sposobu, w jaki absorbujecie przestrzeń publiczną, w jaki wpychacie się człowiekowi w oczy, w jaki wyskakujecie z lodówki. Nienawidzę was z powodu nienawiści, jaką wzbudzacie w ludziach, która wylewa się wszelkimi kanałami, otworami i porami, w przestrzeni wirtualnej i realnej. 

Świat byłby bez was... może nie piękniejszy, ale może przynajmniej spokojniejszy. Tak zostaje mi tylko Jacek Kaczmarski.

piątek, 28 czerwca 2013, bartoszcze

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
2013/06/28 22:26:00
Jak to dobrze, że chociaż dzisiejszego wieczoru Jurek Janowicz, trochę ich z tej przestrzeni pogonił.

A tak poważnie mówiąc, to od dłuższego czasu jestem aktywnym (bardziej na miejscu byłoby chyba jednak słowo: biernym) uczestnikiem jednoosobowej grupy, której modus operandi brzmi: "Pierdolę, nie słucham, nie oglądam i nie klikam". Niech sobie zostaną jedynie nazwiskami w aktach sprawy, bo tam jest ich miejsce.
-
2013/06/28 22:29:48
Robię co mogę żeby do tej grupy też należeć, dziś mnie za długo napadało na fejsie :-P
-
2013/07/04 19:29:53
Co gorsze ona ma obrońcę i może jej się udać wywinąć. Chory kraj, ja pierniczę. Przycisnę Trenera żeby przyspieszył proces rekrutacji, nie chcę tu już mieszkać.
-
2013/07/04 19:45:19
W każdym kraju komuś się udaje wywinąć. Patrz: OJ Simpson (nie chce mi się szukać przykładów w miejscach, w które możesz się wybierać).