Czasem coś usłyszę, czasem sobie coś pomyślę, czasem coś z tego tu zdążę zapisać - a czasem nawet zadbam o pełną poprawność pisowni...
Blog > Komentarze do wpisu

Od 10 do ZZ

Jak ten czas leci... Sześć lat temu oznajmiałem tu na blogu, że powracam do głosowania w Trójkowym Topie Wszech Czasów. Wtedy była to edycja numer 15, teraz wychodziłoby, że numer 21. Wtedy głosowało się na "marne" 20 utworów, teraz ich liczba wzrosła już do 50 (po drodze bylo jeszcze i 33, jeśli dobrze pamiętam).

W tym roku lista propozycji, na które można głosować, długa jak zwykle, gdzieś mi przemknęła liczba 1531, nie sprawdzałem. Przy sporej ilości głosów można sobie powybierać z kawałków które zwykle się odrzucało w przedbiegach (niewątpliwie redaktorzy liczyli na odświeżenie jeśli nie czołowej dziesiątki, to przynajmniej pięćdziesiątki). Skorzystałem, nie zaniedbując kawałków sztandarowych - większość dwudziestki sprzed sześciu lat powtórzyła się, w niektórych przypadkach, niektórym wykonawcom zmieniłem utwory. Całej pięćdziesiątki nie opublikuję, bo puszczam ją kawałek po kawałku na fejsie.

Lista propozycji zaczyna się od 10cc, kończy się na ZZ Top (niech rzuci kamieniem, kto się nie zastanawiał nad wykonawcę na Ź lub Ż...). Kto chce niech głosuje, czas ma do 30 grudnia jeśli dobrze pamiętam. Mogę coś podpowiedzieć ale wyłącznie pod warunkiem uwzględnienia paru wskazanych kandydatur:) 

A żeby tak nie zostawiać na sucho - zagramy. Z dwudziestki. Sting.

niedziela, 16 listopada 2014, bartoszcze
Tagi: muzyka

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu: