Czasem coś usłyszę, czasem sobie coś pomyślę, czasem coś z tego tu zdążę zapisać - a czasem nawet zadbam o pełną poprawność pisowni...
Blog > Komentarze do wpisu

Fundamentalne pytanie

Obywatelu! Polaku!! Patrioto!!!

Co Ty zrobiłeś dla powstrzymania demontażu i demolki demokratycznego państwa prawnego, urzeczywistniającego zasady sprawiedliwości społecznej?

Jeśli nie wiesz, co to takiego, przeczytaj artykuł 2 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej. Do końca.

wtorek, 24 lipca 2018, bartoszcze
Tagi: prawo

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
2018/07/24 14:52:44
wiesz co, ja juz nawet nie wspominam o tych miesiecznicach pochłaniających pieniadze podatników, sam fakt, ze takie akcje jak zebranie przez panujących niewyobrażalnej ilości policji wokół parlamentu, które to opłacane jest przez podatników, juz wrzuca wszystkich Polaków do jednego wora, to ze sie nie glosowalo na pis, jest śmiesznym dla mnie argumentem, bardzo śmiesznym ... bo wlasnie co zrobiłeś w kierunku utrzymania Zasady demokratycznego państwa prawnego? nie glosowałeś na pis i wystawiłeś na scianie FB mema, a także lajkujesz inne memy?!
ja pierdole takich ojropejczyków, na których ja place podatki! prosze won z nimi, niech sie jednocza z Ruskimi, maja jedynie tym wprawe, jak pokazuje rzeczywistość!
-
2018/07/24 15:03:14
a niemiecka konstytucja w drugim punkcie gwarantuje prawo do swobodnego rozwoju osobowości, prawo do życia, do nietykalności fizycznej i chroni wolność jednostki, w niemieckiej konstytucji najpierw jest człowiek, potem dopiero panstwo