Czasem coś usłyszę, czasem sobie coś pomyślę, czasem coś z tego tu zdążę zapisać - a czasem nawet zadbam o pełną poprawność pisowni...
Archiwum
Tagi

Wpisy z tagiem: kolczyki

czwartek, 22 kwietnia 2010

Tagi to taka dość fajna zabawka, która może niektórym się przydaje (ja je tak przypisuję, odkąd są, nie ruszając historii - więc pomagają mniej niż by mogły). Moja lista tagów jest już całkiem pokaźna, przy czym większość jak na razie była używana nie więcej niż raz (mam też tagi, których użyłem w szkicach nigdy niedokończonych notek). Na liście widać też od razu, jakich tagów używam częściej, bo im tag "popularniejszy", tym większą jest czcionką.

Tagi wprowadzono jakoś na początku zimy, więc nadreprezentacja w Zapiskach tagu "zima" jest dosyć zrozumiała. Nie dziwi też tag "vancouver 2010", bo to temat, który znakomicie prowokował do pisania. Natomiast trzeci z najpopularniejszych, czyli "bzdury", znakomicie oddaje kiepskouczesany charakter bloga:)

Zerknąłem jednak kiedyś na listę najpopularniejszych tagów na całym Bloksie. "Film" szczególnie nie dziwi, naród widocznie chodzi do kina albo wrzuca filmiki na potęgę. "Warszawa", ostatnio popularniejsza,  w sumie największą wioską w kraju jest ((c) anonimowy mały Papuas cytowany przez Janusza Wolniewicza), to i popularność nie dziwi. Ale żeby trzecim wśród najpopularniejszych tagów były kolczyki? To jakiś fetyszyzm, czy co? Ten Blox zdaje się byc nie lepiej uczesany, niż same Zapiski:)

PS. Oczywiście nie mogłem nie użyć tego tagu:)

21:19, bartoszcze , Bez
Link Dodaj komentarz »