Czasem coś usłyszę, czasem sobie coś pomyślę, czasem coś z tego tu zdążę zapisać - a czasem nawet zadbam o pełną poprawność pisowni...
Archiwum
Tagi

Wpisy z tagiem: blog day 2015

poniedziałek, 31 sierpnia 2015

Nie wiem, czy tradycja obchodzenia w ostatni dzień sierpnia Blog Day jest jeszcze aktualna, ale nastawiłem się psychicznie, że go uhonoruję. Tak bardzo, że już w trakcie roku zamiast zapisać tylko w pamięci blogi do polecenia i potem zapomnieć jakie, w tym roku odnotowywałem je zawczasu. 

Więc, drodzy blogerzy i blogoczytacze - zapraszam na wycieczkę:
1. NRD Blog - jak sama nazwa wskazuje, tematem przewodnim są Niemcy ;) ze szczególnym uwzględnieniem motoryzacji, techniki i muzealiów; perłą tego bloga jest inżynierska analiza humoreski Tuwima
2. Pozywam - wbrew tytułowi blog pewnego sędziego (a nie adwokata), głównie dla fachowców, ale nie tylko (choć na pewno nie dla pieniaczy i wszystkowiedzących)
3. Vontrompka - genialne komentarze do rzeczywistości (nawet jeżeli z jednej tylko perspektywy pisane, ale każdy komentuje ze swojej, jak wiadomo)
4. Między Rurytanią a Molwanią - niedawno dopiero odkryłem, że Ziemowit Szczerek bloga posiada, a szkoda
5. Blogroll - zgodnie z tradycją polecam wszystko co polecam na co dzień w formie linków w kolumnie po lewej (trzeba wyjść z notki na widok ogólny).

No to Happy Blog Day czy jakoś tak.